Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienie możesz złożyć za pośrednictwem naszej strony internetowej ctnbee.com. Jeżeli chcesz wydrukować swój autorski wzór, przygotuj plik do druku – sprawdź, czy rozdzielczość nie jest niższa niż 150 dpi, a sama grafika jest zapisana w palecie CMYK.

Pliki do 25 MB możesz wgrać bezpośrednio za pomocą narzędzia Wgraj plik, większe pliki (o maksymalnym rozmiarze 1GB) możesz udostępnić nam w darmowym hostingu, przykładowo wetransfer.com.

Możesz zamówić materiały z nadrukiem wzorów z naszego katalogu. Mamy ponad milion wzorów, które zbieramy w kolekcje tematyczne. Kiedy zdecydujesz się już na wzór, pora na wybór rodzaju materiału oraz jego wielkości. Możesz zdecydować, czy chcesz wydrukować próbkę 20cm x 20cm, kupon 48cm x 48cm czy materiał z rolki powyżej 1mb. Nasze zamówienia realizujemy w terminie do 6 dni roboczych. Nie możesz zdecydować, jaki materiał wybrać? Zamów nasz próbnik i dotknij wszystkich tkanin i dzianin w naszej ofercie. Jeśli potrzebujesz pomocy przy składaniu zamówienia możesz skontaktować się z nami mailowo pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem 24 366 88 99. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Czy ten artykuł był pomocny?

NIE

  Informacje są niedokładne.Informacje są dla mnie niezrozumiałe.Informacje nie rozwiązują mojego problemu.Inne.

  Jakich dodatkowych informacji potrzebujesz?
  Co jest dla Ciebie niezrozumiałe?
  Jaki problem próbujesz rozwiązać?
  Co możemy poprawić, żeby ulepszyć tę stronę?

  Powiązane artykuły

  Dołącz do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco i nie przegap nowych wzorów, promocji i nowinek szyciowych!