Materiały organiczne – drukuj jeszcze bardziej eko!

Nasza przyjazna dla środowiska technologia druku w końcu doczekała się godnego partnera. Wprowadzamy do naszej oferty materiały organiczne! Dzięki nim Twoja szafa lub oferta Twojego sklepu będzie jeszcze bardziej eko! 

Czemu materiały organiczne to ekologiczna alternatywa? 

Organiczna bawełna w ogromnym stopniu przyczynia się do redukowania zużycia wody przez przemysł tekstylny. Marki fast fashion każdego roku zużywają 79 trylionów litrów wody. Uprawy bawełny organicznej są w 80% podlewane wodą deszczową, na polach nie stosuje się pestycydów, środków owadobójczych ani innych substancji chemicznych. Dzięki temu zbiorniki wodne nie są zanieczyszczane, a gleby zachowują swoją żyzność. 

Zobacz nasze nowe materiały organiczne!

Przyjazna środowisku metoda druku

Cyfrowy druk pigmentowy nie wymaga stosowania substancji chemicznych, a dodatkowo na żadnym etapie druku nie stosujemy wody. Druk pigmentowy na materiałach z bawełny organicznej pozwala Ci stworzyć jedyne w swoim rodzaju ubrania, akcesoria czy dekoracje domu bez naruszania równowagi ekologicznej. Stosowane przez nas pigmenty są zgodne z wymogami certyfikatów OEKO-TEX oraz GOTS. Drukujemy dokładnie tyle, ile zamówi klient, co pozwala nam na minimalizację odpadów tekstylnych w naszym procesie produkcyjnym.

Materiały organiczne, bez minimalnej wielkości zamówienia, realizacja w 3-5 dni!

Bawełna organiczna w Twoim biznesie

Dbasz o środowisko i chcesz stworzyć produkt, który nie będzie odciskał gigantycznego piętna na naturze? Zacznij szyć z bawełny organicznej. Dzięki materiałom organiczym i przyjaznej dla środowiska metodzie druku możesz stworzyć jedyne w swoim rodzaju produkty dla swoich klientów, bez rezygnowania z dbałości o środowisko naturalne. Popularność ekologicznej mody wciąż rośnie – z drukiem na zamówienie możesz stworzyć wyjątkowe produkty dla wszystkich tych, którzy szukają ekologicznej alternatywy. 

Paulina

Content writer, amateur photographer, sewist after work.

Powrót do góry
Przeczytaj również

Bawełna organiczna a bawełna konwencjonalna. Poznaj różnice

Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij