Czy kolory będą tak samo wyglądać na wszystkich materiałach?

Nasza drukarka jest odpowiednio sprofilowana pod każdy rodzaj materiału, na jakim drukujemy. Dokładamy wszelkich starań, żeby uzyskać jak najlepsze odwzorowanie kolorów na każdym materiale z naszej oferty.

Przez wzgląd na unikalną strukturę każdego materiału, możesz odnieść wrażenie, że kolory wydrukowane na satynie są bardziej nasycone, niż te na dowolnej dzianinie. Satyna bawełniana zapewnia idealnie gładką powierzchnię druku, natomiast pokryta delikatnymi włoskami struktura miękkiej dzianiny może sprawiać, że nadruk wydaje się jaśniejszy. Nawet drukując dokładnie ten sam wzór na różnych gramaturach jerseyu możesz zauważyć różnicę w rozbarwieniu kolorów. 

To, jak kolory wyglądają na materiałach uzależnione jest również od procesów produkcyjnych samych tekstyliów. Jersey z partii zamówionej pod koniec ubiegłego roku może odrobinę różnić się od tego, który zamówisz w tym tygodniu. Nawet niewielkie różnice mogą wpłynąć na to, jak kolory prezentują się na materiale, przez co w przypadku dodruku wzorów na tym samym materiale również możesz zauważyć pewne różnice.

Każdego dnia pracujemy nad tym, by uzyskać jak najlepsze odwzorowanie kolorów na materiałach, jednak na efekt końcowy wpływ ma kilka różnych, często niezależnych od nas czynników. Chcesz upewnić się, że osiągniesz satysfakcjonujący efekt końcowy? Zamów próbki 20 cm x 20 cm ze swoim nadrukiem lub kupony 48 cm x 48 cm, na których dokładnie sprawdzisz, jak grafika prezentuje się na tkaninie lub dzianinie.

Czy ten artykuł był pomocny?

NIE

  Informacje są niedokładne.Informacje są dla mnie niezrozumiałe.Informacje nie rozwiązują mojego problemu.Inne.

  Jakich dodatkowych informacji potrzebujesz?
  Co jest dla Ciebie niezrozumiałe?
  Jaki problem próbujesz rozwiązać?
  Co możemy poprawić, żeby ulepszyć tę stronę?

  Powiązane artykuły

  Dołącz do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco i nie przegap nowych wzorów, promocji i nowinek szyciowych!