Dlaczego zrównoważony rozwój jest dla Was ważny?

W CottonBee doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zapotrzebowanie na coraz bardziej ekologiczne metody produkcji odzieży, akcesoriów czy dekoracji wyposażenia wnętrz stale rośnie. Wiemy, że coraz bardziej istotne są dla Ciebie krótkie cykle produkcyjne, możliwość szybkiego wprowadzania kolekcji i produktów na rynek, elastyczność czy łatwa realizacja kreatywnych projektów – a wszystko to przy jak największym szacunku dla środowiska naturalnego.

Rozumiemy, że przyszłość mody oraz branży home decor polega na dostosowaniu oraz produkcji na miarę – i właśnie po to jesteśmy! Chcemy dawać Ci możliwość skrojonej pod Twoje potrzeby personalizacji materiałów, ale także zwiększać Twoje możliwości produkcyjne w duchu eko.

Znakomicie znamy się także na drukowaniu i wiemy, w jakim kierunku zmierza rynek druku na materiałach. Wiemy, że druk cyfrowy coraz bardziej wypiera nieekologiczny druk analogowy (sitodruk) i która metoda druku cyfrowego jest tą najbardziej przyjazną środowisku. Wiemy i dlatego stosujemy ją w CottonBee. Jest to cyfrowy druk pigmentowy.

Czy ten artykuł był pomocny?

NIE

  Informacje są niedokładne.Informacje są dla mnie niezrozumiałe.Informacje nie rozwiązują mojego problemu.Inne.

  Jakich dodatkowych informacji potrzebujesz?
  Co jest dla Ciebie niezrozumiałe?
  Jaki problem próbujesz rozwiązać?
  Co możemy poprawić, żeby ulepszyć tę stronę?

  Powiązane artykuły

  Dołącz do naszego newslettera

  Bądź na bieżąco i nie przegap nowych wzorów, promocji i nowinek szyciowych!