Antymateria – rower marzeń na wyciągniecie ręki

Tworzenie czegoś wyjątkowego i personalizowanego dla indywidualnego klienta to od zawsze proces, w którym chcieliśmy uczestniczyć. Produkty tworzone na zamówienie mają większą wartość od tych produkowanych masowo. Dodatkowo to wspaniała okazja, żeby dopasować produkt do swoich potrzeb lub wyrazić siebie przez oryginalne ubrania lub akcesoria. Zawsze cieszymy się, kiedy trafia się okazja do współpracy z twórcami i firmami, które podobnie jak my wierzą w tworzenie jedynych w swoim rodzaju produktów.

Rower na zamówienie wykonany przez Antymateria.com

Antymateria to warszawska marka rowerów tworzonych na zamówienie klienta. To jedyne w swoim rodzaju jednoślady idealnie dopasowane do potrzeb i gustu kupującego. Rowery powstają w warsztacie Antymaterii w Warszawie z komponentów tworzonych na miejscu lub wykonanych na specjalne zamówienie. Od koloru ramy, przez szprychy po siodełko i manetki – rowery Antymaterii są jedyne w swoim rodzaju a personalizowane torby do koszy rowerowych z naszych tkanin to wisienka na torcie tego użytecznego dzieła sztuki.

Personalizowany rower wykonany na zamówienie przez Antymateria.com

Materiały zostały specjalnie dobrane na sezon, żeby zadowolić nawet największych fanów miejskich trendów. Z takim zestawem bez trudu wyróżnisz się na ulicach swojego miasta.

Materiały wydrukowane w CottonBee

Z materiałów wykonanych na zamówienie stworzysz jedyne w swoim rodzaju torby, które bez trudu dopasujesz do koloru ramy swojego customowego roweru od Antymaterii. Wybierz sezonowe wzory z bogatego katalogu gotowych wzorów i wydrukuj idealną tkaninę do rowerowego kosza.

Paulina

Content writer, amateur photographer, sewist after work.

Powrót do góry
Przeczytaj również
Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij