Motyw kawy na tkaninach – uniwersalny wzór do domu i nie tylko

Kawa – ten aromatyczny, pobudzający napój uwielbia chyba każdy. Nic więc dziwnego, że motyw kawy stał się kultowy i możemy znaleźć go obecnie na różnego typu tkaninach. Różnorodność zastosowania tego printu wynika przede wszystkim z występowania wielu typów kawy. Klasyczna czarna, americano z mlekiem czy też trójkolorowe latte – różnorodność odmian pozwala na wykorzystanie wzoru na wielu powierzchniach i w różnych aranżacjach.

Sprawdź kolekcję wzorów w motyw kawy!

W porównaniu do kropek czy też kraty nie stanowi tak powszechnie wykorzystywanego motywu, jednak z całą pewnością zwraca na siebie uwagę i jest bardzo atrakcyjny. Próbnik materiałów jest niezwykle rozbudowany, a różne kompozycje kawowe sprawiają, że każdy amator tego nadruku znajdzie tkaninę odpowiednią dla swoich potrzeb. Wydawać by się mogło, że motyw kawy jest bardzo ekstrawagancki i nadaje się do wykorzystania tylko w kuchni czy też w jadalni. Jednak nie jest to jego jedyne zastosowanie i warto poznać inne miejsca, w których można print wykorzystać.

Drukuj materiały w motyw kawy!

Motyw kawy w zastosowaniu domowym

Kawa jest produktem obecnym w niemal każdym domu. Kojarzy się z przyjemnymi rozmowami i z dużym zastrzykiem energii, dlatego ten print bardzo ciekawie prezentuje się na różnych elementach wyposażenia domu. Warto mieć na uwadze, że motyw kawy może być bardzo różnorodny – począwszy od zwykłych ziaren kawy, a skończywszy na kubkach i filiżankach wypełnionych napojem. Dlatego tkaniny z tym nadrukiem bardzo dobrze wyglądają w kuchni oraz w jadalni. Wykorzystuje się je między innymi do wykonania obrusów oraz podkładek na stół, które nie tylko wyglądają estetycznie, ale także chronią powierzchnię mebla przed otarciem i zabrudzeniami. Bardzo uroczo prezentują się również fartuchy, które są funkcjonalnym i estetycznym dodatkiem podczas wykonywania prac kuchennych. Z uwagi na fakt, iż kawa kojarzona jest głównie z kolorami takimi jak brąz i beż, nadruk tego typu jest uniwersalny i pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeń.

Stwórz kawowe akcesoria dla baristów!

Motyw kawy w akcesoriach

Nadruk kawy już dawno wyszedł poza mury domu i coraz częściej możemy spotkać go także na ulicach. Na czasie są kolorowe i wyraziste dodatki, które podkreślą wygląd nawet bardzo prostych stylizacji. W jakich miejscach motyw kawy jest szczególnie popularny? Warto zastosować go na torbie na zakupy. Materiałowe worki są teraz trendy głównie ze względu na ich wysoką trwałość, ciekawy wygląd, a także dobry wpływ na środowisko. Powoli zastępują foliowe, jednorazowe reklamówki. Torby wykonane z tkaniny mogą być różnej wielkości i są pojemne oraz niezwykle uniwersalne, ponieważ wytrzymają duże obciążenia. Wybierając tkaninę w nadruk kawy, możemy więc wyróżniać się nawet podczas wizyty w sklepie spożywczym. Dużym plusem kolorowej torby jest także fakt, iż wszelkie plamki czy też niewielkie zabrudzenia powstałe w wyniku eksploatacji nie są tak bardzo widoczne. Warto więc wziąć pod uwagę tkaninę w ten print, jeżeli chcemy wyróżnić się z tłumu.

Spraw sobie wyjątkowe dekoracje z motywem kawy!

Paulina

Content writer, amateur photographer, sewist after work.

Powrót do góry
Przeczytaj również
Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij