Studencie drukuj taniej – zniżki w drukarni tkanin i dzianin!

Studiujesz kierunek artystyczny albo tekstylny i szukasz miejsca, gdzie wydrukujesz coś na materiale? Masz wrażenie, że ceny drukarni tkanin nie są na Twoją studencką kieszeń? Na druk na materiale w CottonBee obowiązują zniżki studenckie dla studentów kierunków artystycznych i tekstylnych. Druk na materiale wykonasz u nas 20% taniej! 

Spis treści

Zniżki dla studentów kierunków artystycznych  

Potrzebujesz do swojej pracy zaliczeniowej materiału z niecodziennym wzorem? Studiujesz aranżację wnętrz i masz w głowie wizję, której nie możesz zrealizować przy pomocy dostępnych w sklepach materiałów? A może chcesz wydrukować reprodukcję swojej pracy na tkaninie? Drukarnia tkanin i dzianin pozwoli Ci przenieść dowolny projekt na powierzchnię materiału – od szkiców, przez zdjęcia po bezszwowe wzory. 

zniżki studenckie na druk na materiałach
Drukuj na materiałach bez minimalnej wielkości zamówienia!

Do czego można wykorzystać druk na materiałach?  

Druk na materiałach sprawdzi się w szerokim wachlarzu kreatywnych zastosowań. Wyobraź sobie, że wszystko to, co możesz wydrukować na papierze jesteś w stanie przenieść na tkaninę lub dzianinę. Co to oznacza w praktyce? Marzy Ci się reprodukcja Twojej pracy plastycznej, którą możesz oprawić w piękną ramę? A może szukasz sposobu na nietuzinkowe dekoracje wnętrza? Znajdź swój wyjątkowy sposób na drukowane materiały i zrealizuj każdy projekt!

Kostiumy i odzież codzienna

Chyba nikomu nie trzeba mówić, że bawełniane tkaniny i dzianiny można wykorzystać do stworzenia ubrań. Ale jaką przewagę dają Ci drukowane na zamówienie materiały do szycia? Przede wszystkim, jeśli pracujesz nad własną kolekcją odzieży lub chcesz zacząć swoją markę odzieżową, z materiałami drukowanymi na zamówienie możesz się wyróżnić i stworzyć jedyne w swoim rodzaju ubrania z dowolnymi nadrukami, wzorami i kolorami. Drukowane materiały pozwolą Ci perfekcyjnie odtworzyć dowolną stylizację lub stworzyć kostium w 100% zgodny z Twoimi szkicami. 

zniżki dla studentów na druk na materiałach
Wydrukuj wzór ze zdjęcia

Akcesoria wszelkiej maści

Chcesz zacząć projektować nietuzinkowe akcesoria, jakie nikomu się nie śniły? Marzą Ci się torby i plecaki z pięknymi wzorami i rozmaite, ułatwiające życie gadżety? Z drukiem na materiałach możesz stworzyć kolekcję wspaniałych akcesoriów, których nie da się nie zauważyć. Stwórz swoją kolekcję i wyróżnij się na tle innych nadając jej niepowtarzalny charakter i swój znak rozpoznawczy. Twórz tekstylia zgodne z Twoją identyfikacją wizualną i buduj rozpoznawalność swojej marki. 

Twórz personalizowane akcesoria!

Dekoracje wnętrz

Jeśli studiujesz projektowanie i aranżację wnętrz i chcesz stworzyć projekt, który wpadnie w oko wykładowcom, zaprojektuj swój własny materiał, z którym stworzysz wyjątkowe dekoracje i meble. Wydrukuj dowolny wzór i kolor na bawełnianych tkaninach i zaaranżuj spójną przestrzeń mieszkalną lub użytkową. Dopełnij aranżację idealnie wpisującymi się w klimat obrazami, zasłonami i drobnymi, materiałowymi dekoracjami, dzięki którym nadasz niepowtarzalny charakter pomieszczeniu. 

zniżki studenckie na druk na materiałach
Postaw na niecodzienne wnętrze!

Reprodukcje prac na tkaninie

Szykujesz wystawę swoich prac i chcesz zaprezentować je najlepiej, jak to tylko możliwe? Pomyśl o wydrukowaniu swoich grafik i obrazów na tkaninie. Tak wydrukowaną pracę plastyczną możesz naciągnąć na ramę, jak płótno malarskie, oprawić w ozdobną ramę lub zawiesić na drążku na ścianie. Wystawę możesz zrobić w duchu zero waste i prezentowane na niej prace wykorzystać później do uszycia pamiątkowych toreb lub dekoracji wnętrz, które posłużą Ci przez długie lata. 

Drukuj obrazy!

Zniżki studenckie na druk na materiałach!

Nieważne, czy studiujesz aranżację wnętrz, malarstwo czy projektowanie odzieży. Studenci wszystkich kierunków artystycznych mogą u nas wydrukować swoje autorskie tkaniny 20% taniej! Jeśli zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem i chcesz wypromować swoje prace, autorski projekt lub niezależną markę wyślij nam zdjęcia swoich prac, a my podzielimy się nimi z naszą społecznością w mediach społecznościowych. 

Paulina

Content writer, amateur photographer, sewist after work.

Powrót do góry
Przeczytaj również
Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij