Wyniki konkursu! Wygraj maszynę do szycia i inne nagrody!

Kochani, mieliśmy nie lada orzech do zgryzienia – wręcz zasypaliście nas zgłoszeniami! Po długich i burzliwych naradach udało nam się wybrać 3 odpowiedzi i odpowiednio je nagrodzić. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i oczywiście zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, które już planujemy. To nie ostatnia maszyna do szycia, którą Wam wręczymy, obiecujemy!
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w sprawie wysyłki nagród, którymi są:

2 miejsce

Nożyczki krawieckie profesjonalne Fiskars, długość 25 cm

NAGRODA GŁÓWNA

Maszyna do szycia Brother RH127 + TORBA

3 miejsce

Voucher o wartości 400 zł na drukowanie na materiałach w CottonBee

Przypominamy, że pytaliśmy o to, dlaczego materiały drukowane na zamówienie są lepsze od tych tradycyjnych, i po naradzie ogłaszamy zwycięzców:

Pierwsze miejsce – i maszynę do szycia Brother RH127 otrzymuje Mirosława:
„Mam 62 lata i jestem z wykształcenia krawcową i kuśnierką. Pamiętam czasy – pracowałam tak wiele lat – gdy w sklepach dostępne były tylko nieliczne i najczęściej odstręczająco brzydkie wzory materiałów, ale szyło się z nich, bo… niczego innego nie było.
Myślę, że materiały drukowane na zamówienie są idealnym sposobem na odreagowanie tych szarych, ponurych lat!
A ktoś w moim wieku nie ma już czasu do stracenia na szycie z brzydkich, sztampowych i nudnych wzorów. Szkoda życia na noszenie byle czego! Szkoda życia na zgniłe kompromisy! Trzeba żyć i szyć po swojemu – w swoim stylu i z materiałów idealnie dopasowanych do naszych marzeń, upodobań i potrzeb! Tak trzeba żyć! I szyć! Zawsze.”

Drugie miejsce, a wraz z nim nożyczki marki Fiskars otrzymuje Felicity za odpowiedź:
„Drukowanie tkanin ma nieskończony potencjał i możliwości, jeśli można sobie wyobrazić, że można je tworzyć, w przeciwieństwie do gotowych tkanin, w których jedyne opcje są ograniczone do tego, co jest w danym momencie w magazynie. Dzięki drukowaniu na tkaninie możesz spełnić swoje najśmielsze marzenia. Na przykład, jeśli wspomnianym marzeniem było pokrycie budynku patchworkiem lub kratowym wzorem, to można to pewnego dnia osiągnąć poprzez nadruk na tkaninie. Albo jeśli chcesz markiz stylizowany na Kaplicę Sykstyńską, to drukowanie na materiałach jest jedyną opcją. Nie mogę powiedzieć, że kiedykolwiek byłam u lokalnego dostawcy tkanin i zamówiłam rolkę pokrytą najlepszymi dziełami Michała Anioła. Drukowanie na tkaninach to przyszłość kreatywności.”

Trzecie miejsce oraz voucher o wartości 400 zł na drukowanie na materiałach w CottonBee przyznaliśmy Claire, która napisała:
„Projektowanie i drukowanie tkanin to jedyny sposób na prawdziwe zaangażowanie się w produkt. To jak stare powiedzenie <<jeśli nie możesz znaleźć książki, którą chcesz przeczytać, musisz ją napisać>>. To samo dotyczy drukowania tkanin.”

Serdecznie dziękujemy za zabawę i do zobaczenia w następnym konkursie!

Ekipa CottonBee

Powrót do góry
Przeczytaj również
Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij