Kolekcja wzorów materiałów do szycia – Dzień Kobiet

Chcesz wydrukować swój materiał do szycia w kobiecy wzór? Jest wiele atrybutów kobiecości – ale pachnące perfumy to z pewnością najlepszy wyznacznik tego, czy prezent dla kobiety będzie udany! CottonBee zadbało o całą kolekcję wzorów w perfumy – sprawdź druk na materiałach! Kolekcja wzorów materiałów do szycia – Dzień Kobiet czeka na Ciebie u nas na stronie!

Drukowanie na materiale do szycia

Drukujemy na tkaninach i dzianinach bawełnianych. Kreton, woal, satyna, gabardyna, płótno a’la len – to idealne materiały do szycia na zasłony, poduszki, pościele i lekkie firany. Home decor nie będzie miał przed Tobą tajemnic! Natomiast dzianiny, na których drukujemy, są elastyczne – idealnie sprawdzają się jako baza do koszulek, sukienek lub dresów. Wybierz dresówkę, interlock, lub single jersey i uszyj sobie coś kobiecego!

Kolekcja wzorów materiałów do szycia - Dzień Kobiet
Kolekcja wzorów materiałów do szycia - Dzień Kobiet

Kolekcja wzorów materiałów do szycia - Dzień Kobiet

Wzory występujące we wpisie:
Materiał w perfumy 1 , Materiał w perfumy 2, Materiał w perfumy 3

Ania z CottonBee

Do góry
Przeczytaj również

Kwiatowe wzory na pokazach mody na 2018

Zapisz się na nasz newsletter!POBIERZ BEZPŁATNIE LOOKBOOK Wiosna-Lato 2020

i poznaj najnowsze trendy modowe i wnętrzarskie

Prowadzę firmę związaną z szyciem i chcę otrzymywać oferty biznesowe.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od CottonBee, czyli Prosker sp. z o.o.

 
Rozdajemy ciastka! Używamy plików cookies m.in w celach statystycznych. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij
Privacy Policy