Materiał do szycia w lisy – wzory dla miłośników leśnej fauny i flory

Dekoracja dziecięcego pokoju to nie lada wyzwanie, szczególnie dla rodziców, których pociechy kształtują swój gust i same chcą dobierać dodatki. Materiał do szycia w lisy to uniwersalne rozwiązanie, świetnie pasujące do pokoju małego dziecka, szczególnie chłopca. Leśne wzornictwo doskonale będzie współgrać z ozdobami przedstawiającymi dzikie zwierzęta. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę materiałów prezentujących motyw lisa w przeróżnej kolorystyce.

materiał do szycia w lisy
Wzór do wydrukowania na ctnbee.com

Bawełniany materiał w lisy

Bawełna jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów, a to dlatego, że posiada szereg właściwości oraz szerokie możliwości zastosowania. Tkanina ta świetnie komponuje się z wieloma akcesoriami dekoracyjnymi. Jedną z jej właściwości jest doskonała przepuszczalność powietrza, co umożliwia wykorzystanie jej jako pościel do spania. Bawełna może także posłużyć jako materiał do uszycia tekstyliów kuchennych, takich jak ściereczki, poduszki na krzesła jadalniane czy obrusy na stół. W naszym sklepie znajdziesz wiele materiałów przedstawiających lisy w najróżniejszej postaci. Kolorystyka tychże tkanin jest żywa, choć nie brakuje także dwukolorowych wariantów. Taki materiał może posłużyć nie tylko do wykonania pościeli, lecz także do pluszowych zabawek.

materiał do szycia w lisy
Kolekcja leśnych wzorów do wydrukowania w CottonBee.

Materiał do szycia w lisy

Bawełniany materiał do szycia w lisy może nadać dziecięcemu pokojowi oryginalnego wyglądu. Zwierzęcy trend aranżacyjny zachwyci niejednego poszukiwacza przygód i amatora leśnych spacerów. Miękki w dotyku materiał może posłużyć do przygotowania akcesoriów takich jak: pościele, poszewki na poduszki, zasłony, torby na zakupy, kosmetyki dla dziewczynek, czy worki na buty do szkoły. W naszym sklepie znajduje się duża ilość materiałów w lisy, które posiadają certyfikat Oeko-Tex, uznawany za potwierdzenie bezpieczeństwa użytkowania. Produkty te wolne są od szkodliwych związków, zagrażających zdrowiu. Indywidualne wzornictwo oraz wysoka jakość bawełnianych tkanin pozwala na ich aranżację w wyjątkowej przestrzeni.

Paulina

Content writer, amateur photographer, sewist after work.

Powrót do góry
Przeczytaj również

Kolekcja tkanin w koty — pomysłowe ożywienie twojego wizerunku

Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij