Rozpocznij swoją kreatywną podróż z #CottonBeeDIY i odbierz 20% rabatu na kolejny druk! 

Witajcie w świecie, gdzie kreatywność spotyka się z możliwościami! W CottonBee zawsze szukamy nowych sposobów, aby inspirować i wspierać działalność wszystkich twórców. Dlatego z ogromną ekscytacją ogłaszamy naszą najnowszą inicjatywę – akcję #ShareCreativeMoments! 

Co to jest akcja #ShareCreativeMoments? 

#ShareCreativeMoments to nasza nowa kampania, która ma na celu wydobycie i nagrodzenie kreatywności naszych klientów. Chcemy zobaczyć, jak nasze produkty mogą zostać przekształcone w coś wyjątkowego i osobistego. Nasza misja w CottonBee zawsze skupiała się na inspiracji i wsparciu dla każdego, kto chce wyrazić siebie poprzez twórczość. Akcja #ShareCreativeMoments wyrasta z tej idei – chcemy stworzyć przestrzeń, gdzie każdy może pokazać, jak używa naszych materiałów do tworzenia czegoś unikalnego. 

Jak możesz wziąć udział? 

  • Wydrukuj swój materiał w CottonBee: Wybierz z naszej szerokiej gamy materiałów i stwórz coś wyjątkowego. 
  • Stwórz coś swojego: Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, chcemy zobaczyć, jak wspaniale tworzysz własne projekty. 
  • Podziel się na Instagramie: Użyj hashtagu #CottonBeeDIY i oznacz nasz profil na Instagramie, byśmy mogli śledzić Twoje prace i mogli odezwać się do Ciebie, aby przekazać Ci kod rabatowy. 

Co zyskujesz? 

Każdy uczestnik akcji otrzyma 20% zniżki na swój następny druk. To nasz sposób, aby podziękować za udział i inspirowanie innych swoją kreatywnością. 

Inspiracje i pomysły 

Nie wiesz, od czego zacząć? Oto kilka pomysłów: 

  • Oryginalne grafiki i plakaty. 
  • Torby, torebki, plecaki lub worki! 
  • Personalizowane okładki do zeszytów czy książek. 
  • Dekoracje DIY do Twojego domu. 
  • Ubrania – od uroczych bluzek po piękne sukienki! 

Akcja trwa do odwołania! 

Masz mnóstwo czasu, by wziąć udział i skorzystać ze zniżki. Pamiętaj – kreatywność najlepiej rozwija się w swoim własnym tempie. 

#CottonBeeDIY to coś więcej niż promocja – to społeczność, która wyraża siebie poprzez twórczość. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie cuda stworzycie z naszymi materiałami. Bądźcie kreatywni, bawcie się dobrze i pamiętajcie o udostępnianiu swoich prac!

Kod dotyczy zamówień od 1 do 9 metrów. Rabatu nie można łączyć z innymi ofertami.

REGULAMIN AKCJI #SHARECREATIVEMOMENTS

Kamil

Junior Content Specialist, dogs lover. Football coach after hours :)

Powrót do góry
Przeczytaj również
Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij