Tkaniny w renifery – warto zaprosić naturę do domu!

Na dalekiej północy, gdzie wieje mocny wicher, tworzą się olbrzymie zaspy śnieżne. Miesiącami panuje tam ciemność, na której tle rozbłyska zorza polarna. Właśnie w tej dalekiej krainie mieszkają pewne zadziwiające zwierzęta. Renifery, bo o nich mowa, doskonale radzą sobie w takich warunkach, dzięki swojemu grubej sierści i mocnym kopytom.  Zaradność tych zwierzaków docenił w legendach Święty Mikołaj, dlatego tkaniny w renifery stały się nieodłączną częścią Świąt Bożego Narodzenia. 

Tę wesołą i wspaniałą atmosferę łatwo można odtworzyć w swoim domu, decydując się na tkaniny w renifery. Można z nich wykonać koszulki, bluzy, czapki, a ta także pościel, koce czy inne elementy dekoracyjne. Mało jest równie wdzięcznych printów, dlatego miło spojrzeć na swoje uszyte ubrania, na których królują renifery na przykład wśród drzew iglastych i kolorowych bombek.

Zbliżają się święta? Renifer pamięta!

Tkaniny w renifery szczególnie dobrze pasują do wspólnie spędzanych, świątecznych chwil. Nie ma nic milszego niż podarowanie komuś samodzielnie uszytych ubrań na przykład z motywem choinki, pierników, bałwanów czy właśnie reniferów. Przyjemną sprawą jest także rodzinne ubranie się w te same czapki, swetry czy bluzy – sprzyja to dobrej zabawie oraz wzmocnieniu więzi. Podczas Świąt warto zadbać o dekoracje, takie jak obrusy, firanki, obicia foteli i krzeseł. Dzianiny w renifery pomogą w realizacji tego śmiałego planu. Wieczerza w tak ozdobionym domu będzie smakowała jak żadna inna!

Wzór dostępny do wydruku w ctnbee.com

Tkaniny dla miłośników odpoczynku na łonie natury

Nie można jednak reniferów ograniczać tylko do współpracy ze Świętym Mikołajem. Podczas całego roku zajmują się one raczej eksplorowaniem tundry w poszukiwaniu smacznych porostów i miejsc do schronienia. Osoby, które tylko w lesie czują się sobą i mogą odetchnąć pełną piersią, na pewno docenią bluzę, czapkę czy dres w renifery. Z majestatycznymi zwierzętami na ubraniu, przyjemniej jest przemykać przez leśne knieje, chodzić po szlakach, zbierać grzyby czy podpatrywać faunę i florę z wykorzystaniem lornetki lub aparatu fotograficznego.

Wzór dostępny do wydruku na ctnbee.com

Oferta ctnbee.com jest na tyle szeroka, że łatwo można dobrać materiał z motywem renifera do realizacji ubranek dla dzieci, które chcą wyglądać jak pomocnicy Świętego Mikołaja, strojów dla osób, przepadających za naturą czy też domowych, atrakcyjnych dekoracji. Warto zaprosić do domu i na swoje stroje zwierzęcych bohaterów z dalekich, mroźnych krain!

Paulina

Content writer, amateur photographer, sewist after work.

Powrót do góry
Przeczytaj również

Świąteczne wzory – gdy zbliża się ten magiczny czas

Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij