Leśne wzory – być bliżej natury

Nic tak nie uspokaja jak spacer po lesie. W oddali przemykają małe zwierzęta, z drzew odzywają się ptaki, a pomiędzy gałęziami widać przebijające się promienie słońca. Niejedna osoba marzyła także o swoim domku pod lasem, słuchając bajek o tajemniczych królestwach, nimfach czy skrzatach, ukrytych w swoich norach pod mchem. Teraz bez trudu można połączyć dwie pasje: szycie oraz przyrodniczą wrażliwość. Na pomoc przychodzą tkaniny drukowane w leśne wzory. 

Kolekcja leśnych wzorów do wydrukowania w CottonBee.

Moda na leśne wzory

Materiały w leśne wzory pozwolą wyczarować całą paletę przyjemnych ubrań. W takiej garderobie królować będą motywy zwierząt, takich jak wilki, sarny czy niedźwiedzie. Nie zabraknie też zieleni w postaci drzew iglastych i liściastych, kwiatów czy żołędzi. Tkaniny w leśne wzory mogą być bazą do stworzenia koszulek, bluz, krótkich spodenek, spodni, czapek czy szalików. W takich ubraniach dobrze rozłożyć się pod lasem i cieszyć się rodzinnym piknikiem, cichym śpiewem ptaków oraz ciepłym wiatrem, który owiewa gałęzie drzew.

ciemny wzór w lisy
Wzór do wydrukowania na ctnbee.com

Wnętrza w naturalnym stylu

Dobrze czasem zaprosić naturę także do domu, aby odpowiednio ozdobić i udekorować jego wnętrza, wprowadzając do nich atmosferę znaną z wesołych wycieczek na leśne polany. Dzianiny w leśne wzory pomogą w tym wyzwaniu – będą podstawą do stworzenia firanek, koców, prześcieradeł czy też obić mebli. Już dawno udowodniono, że stonowane barwy oraz motywy roślinne uspokajają, pozwalają się zrelaksować i poczuć w swoim domu bardziej swojsko, naturalnie i wygodnie. Nie ma to jak zawinąć się w koc czy pościel, na których hasają jelonki i lisy wśród leśnych kwiatów.

wzór leśny w króliki i muchomory
Wzór do wydrukowania na ctnbee.com

Ubranka dla dzieci w leśne wzory

Szczególnymi miłośnikami przyrody są dzieci, które uwielbiają zbierać kasztany, liście, patyki i wszelkie skarby, które rodzi las. Najmłodsi bardzo przywiązują się do swoich ubrań, szczególnie gdy są one robione specjalnie dla nich z
wybranym wzorkiem. Bluza w bajeczne wzory, dres ze zwierzęcym printem czy koszulka z motywem liści paprotki?

tkanina w leśne zwierzaki
Wzór do wydrukowania na ctnbee.com

Bawełniane materiały w leśne wzory  dają możliwość uszycia wspaniałego stroju dla swojego malucha. Wyobraźnia dziecka nie zna granic, dlatego warto ją pobudzać przy pomocy tysiąca niezwykłych leśnych motywów, dzięki którym możliwe będzie przeniesienie się do krain mitycznych stworków, zbierających żołędzie i liście czy dziupli, gdzie rozgrywają się niezwykłe przygody.


Paulina

Content writer, amateur photographer, sewist after work.

Powrót do góry
Przeczytaj również

Liście bananowca – najgorętszy trend lata

Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij