Świąteczne wzory – gdy zbliża się ten magiczny czas

Pierwszy, puszysty śnieg, ozdobione świecidełkami miasta i domy oraz gorączka prezentów. Święta zbliżają się wielkimi krokami. W tym czasie można cieszyć się niesamowitą, rodzinną atmosferą. Aby wytworzyć prawdziwy klimat, który pamięta się z dzieciństwa, warto postawić nie tylko na smakowite potrawy. Dobrze wybrać też materiały do szycia, dzięki którym można wyczarować wspaniałe elementy dekoracyjne. Materiały w świąteczne wzory mogą posłużyć jako obicia krzeseł i foteli, obrusy, koce czy firanki. Przy takiej aranżacji wnętrza Święta po prostu muszą być udane!

Najlepsze są prezenty od serca

Najbardziej drogocenne upominki nie są kupowane w sklepach, ale wykonywane własnoręcznie. Tkaniny w świąteczne wzory, które przedstawiają bombki, choinki, stroiki czy gwiazdki, mogą posłużyć jako baza do stworzenie czapek, szalików i swetrów. W takim stroju można wybrać się na krótki świąteczny spacer albo zasiąść w nim do wspólnej wieczerzy. Także rodzinne czapki z takim samym, świątecznym motywem mogą być elementem humorystycznym i czymś, co scali bliskich podczas przyjemnych, uroczystych chwil.

https://ctnbee.com/pl/materialy/boze-narodzenie-wzor-124119197
Wzór dostępny do wydruku w CottonBee.

Ubranka dla dzieci w świąteczne wzory

Za Świętami przepadają najbardziej dzieci, które uwielbiają wyciągać słodkości spod choinki, jeździć na sankach czy wypatrywać pierwszej gwiazdki. Warto przygotować dla maluchów specjalne stroje – dzianiny w świąteczne wzory mogą przydać się do stworzenia śpioszków, piżamek czy długich skarpet, w których dzieci będą wyglądać niczym najlepsi pomocnicy Świętego Mikołaja. Z naszego katalogu śmiało możesz wybrać odpowiedni materiał ze świątecznym wzorem.

Wzór dostępny do wydruku w CottonBee.

Święta to magiczny czas, w którym chce się być razem oraz obdarowywać najbliższych. Tkaniny świąteczne pozwolą na udekorowanie domu, przygotowanie prezentów i poczucie, że zbliżają się te najważniejsze chwile w roku! W Święta warto być razem, najlepiej w gustownych bluzach z motywami płatków śniegu, choinek czy też stroików i bombek!


Paulina

Content writer, amateur photographer, sewist after work.

Powrót do góry
Przeczytaj również

6 pomysłów na świąteczny prezent last-minute – uszyj to sam!

Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij