Materiały we wzory na Halloween – jak wyróżnić się na imprezie?

Dzień 31 października to data uwielbiana przez dzieci i wielu dorosłych. Wieczór pełen psot, smakołyków oraz dobrej zabawy to niewątpliwe skojarzenia, które budzi słowo „halloween”. Trudno jednak sobie wyobrazić ten magiczny dzień bez wcześniejszych przygotowań. Wydrążone dynie, pajęcze sieci, oryginalne ubrania oraz kapelusze czarownic zwiastują nadejście amerykańskiego święta. Właściwe ozdoby skutecznie budują klimat grozy, a uliczne girlandy i lampiony sprawiają, że w jedną noc w roku miasta nabierają wyjątkowego charakteru. Ważną kwestią jest również podjęcie decyzji, jakie materiały we wzory na Halloween wykorzystamy do stworzenia stylizacji lub dekoracji do domu.

wzory z nadrukami w motywy halloween
Wzory dostęne są na stronie ctnbee.com.

Potwory (nie tylko) w szafie

Kościotrupy, nietoperze oraz tajemnicze eliksiry – wzory na Halloween bez wątpienia nie są nudne. Różnorodność motywów przewodnich pobudza wyobraźnię i sprawia, że przy wykorzystaniu halloweenowych tkanin lub dzianin w domu nie trzeba się ograniczać. Dzieci z pewnością docenią koc przyozdobiony upiornymi stworami, a poduszka z Frankensteinem to, oprócz hołdu dla angielskiej literatury, świetny pomysł na barwne dodatki w pokoju najmłodszych. Z zasłon w kolorowe motywy można korzystać przez cały rok, niezależnie od okazji.

material do szycia w duchy i nietoperze
Wzór dostępny jest na stronie ctnbee.com.
material z wzorem do szycia w dynie, nietoperze, cukierki
Wzór dostępny jest na stronie ctnbee.com.

Dzianiny w hallowenowe wzory sprawdzą się również jako oryginalny materiał do uszycia stroju na październikową imprezę! Bluza lub sukienka w nietoperze będzie się perfekcyjnie prezentować w przydymionym barze, podobnie jak marynarka w czaszki. Wzór w czarne koty spodoba się wszystkim miłośnikom tych wymagających zwierzaków, którzy obraz przebiegającego przez drogę kota niekoniecznie utożsamiają z pechem.

material z wzorem w czaszki - halloween
Wzór dostępny jest na stronie ctnbee.com.

Sposób na udekorowany dom – wzory na Halloween

Materiały we wzory na Halloween to rozwiązanie zapewniające rozrywkę, nie tylko dla dzieci czy na imprezę halloweenową. Nieszablonowe motywy można wykorzystać przy aranżacji mieszkania, np. podczas tworzenia zasłon, poduszek czy obrusów. Świetnie nadają się do tego materiały do szycia w dynie lub domki pełne grozy.

wzor do szycia w dynie
Wzór dostępny jest na stronie ctnbee.com.
dzianina do szycia w domu pelne grozy
Wzór dostępny jest na stronie ctnbee.com.

Paulina

Content writer, amateur photographer, sewist after work.

Powrót do góry
Przeczytaj również

Kolekcja tkanin w koty — pomysłowe ożywienie twojego wizerunku

Wykorzystujemy pliki cookie. Dowiedz się więcej w naszej Polityce prywatności.
Akceptuj i zamknij